poniedziałek, 23 grudnia 2013

Magicznych Świąt

Witam w świątecznym nastroju:)

Przyszedł czas na życzenia. Dla Was wszystkich - moich stałych czytelników i tych, którzy tylko tu zbłądzili (niczym wędrowiec podczas zimowej nocy; pamiętaj Wędrowcze - przy stole zawsze jest jedno miejsce wolne - może właśnie dla Ciebie:)

Magicznych, rodzinnych, niezapomnianych Świąt. Pełnych serdecznej, dobrej atmosfery, miłości i spokoju. Niech to będzie czas odpoczynku, refleksji a przede wszystkim czas, gdy odczujemy w pełni dar Bożej Miłości wraz z narodzinami Bożej Dzieciny!


Żeby nie było, że ja do Was tylko z dobrym słowem. Mam też pierniczki. Wyszło ich tyle, że wystarczy dla każdego:)
Na koniec szklanka mleka do pierniczków:)) Może dla Gwiazdora, który przyjdzie w wigilijny wieczór z prezentami? (Tak, tak - u nas pojawia się Gwiazdor a u niektórych Mikołaj. U nas Mikołaj był 6 grudnia)

Wyobraźcie sobie, że nie tylko Mieciu jest poszukiwany! Oto co znalazłam na drzwiach sklepu muzycznego:
 
 
I wiecie co? Ja go chyba skądś kojarzę:)))


Ściskam Was mocno. Wypocznijcie, spotkajcie się z bliskimi i znajdźcie czas na dobre rozmowy i śpiewanie kolęd:)))


6 komentarzy:

 1. Najserdeczniejszy życzenia świąteczne zostawiam w tym magicznym miejscu, dla ciebie i bliskich, na powodzenie- hej!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i również życzymy serdecznych, wspaniałych Świąt:)

   Usuń
 2. Ciepła rodzinnego i radosnego, serdecznych rozmów o tym co ważne, zadumy nad cudem życia. Spokoju, zdrowia i mnóstwa optymizmu w nadchodzącym roku, dla całej rodzinki od naszej rodzinki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy, niech się spełni! I wspaniałego 2014 roku!!!

   Usuń
 3. Siorka, minęłyśmy się na skype więc...magicznych, niezapomnianych, gwarnych i rodzinnych chwil przy wigilijnym stole Kochani!!!p.s.May your Christmas be filled with joy and peace and cherished memories and boundless love...Asia z Julią i Alkiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy:)) Thank you very much:)) Cudownego świętowania!

   Usuń